Servisný technik chladenia

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandartné platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme servisného technika, ktorý by bol technicky zdatný v oblasti chladenia/vzduchotechniky .

Náplň práce:
* servis a následná oprava chladiacich/vzduchotechnických systémov/zariadení v objektoch
* promptné vyriešenie havarijných situácií
* technická podpora a poradenstvo pre zákazníkov
* zabezpečovanie požadovaných skúšok a revízií

* gastrolístky
* odborné vzdelávanie
* možnosť vzdelávania v oblasti jazykových kurzov
* príspevok na III. dôchodkový pilier
* služobné motorové vozidlo s možnosťou využitia na súkromné účely
* športové a spoločenské aktivity

V prípade záujmu pošlite Vás životopis na [email protected]. V prípade, že budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať . Všetkým uchádzačom veľmi pekne ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

* VIEME PONÍŽIŤ Z NÁROKOV
* flexibilnosť a vysoké pracovné nasadenie
* proaktívny, pozitívny prístup
* znalosť princípov chladenia, klimatizácie a vzduchotechniky podmienkou - NUTNÁ PRAX
* osvedčenie elektrotechnickej spôsobilosti podľa vyhl. č. MPSVR SR 508/2009 Z.z. min. §22
* osvedčenie podľa zákona č. 286/2009 Z.z. - F plyny
* osvedčenie pájkovača
* manuálna zručnosť, komplexné technické myslenie
* organizačné zručnosti
* základy Aj výhodou

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2563417  Dátum zverejnenia: 27.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandartné platové ohodnotenie