Nástupný bonus 100eur - operátor výroby(poťahovanie,vysekávanie,predpríprava plastových výliskov) pohovory denne / McRoy Jobliner, Mlynská ulica

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
16.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
465 + bonusový systém (variabilné zložky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priemyselné poťahovanie a dokončovanie kožených, PVC kusov podľa štandardného pracovného postupu
- predpríprava plastových výliskov, nanášanie lepidla
- práca v 3 zmennej prevádzke (ranná, poobedná, nočná)

- NÁSTUPNÝ BONUS 100 eur,
- PRÍSPEVOK NA UBYTOVANIE do výšky 100 eur (možnosť ubytovne, možnosť vlastného nájmu),
- čisté pracovné prostredie,
- vstupný školiaci program,
- zvýhodnené závodné stravovanie nad rámec Zákonníka práce,
- pravidelné zvyšovanie základných miezd,
- príplatky za víkendovú prácu a prácu za sviatok nad rámec Zákonníka práce

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis [email protected], alebo nás navštívte osobne na Mlynskej ulici č. 27, Košice

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významný klient v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 3 zmeny,
- manuálna zručnosť

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2555005  Dátum zverejnenia: 10.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 465 + bonusový systém (variabilné zložky)