Letná brigáda-ťahač vlákna,združovač-sekač-balič

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vyvážanie, dovážanie, prepravovanie a manipulovanie s materiálom, surovinami,
tovarom, odpadom, obalovým materiálom, výrobkami a inými látkami, a to ručne,
prípadne mechanizáciou vyhradenou na tieto činnosti
-vykonávanie obslužných činností pri spracovávaní skleného vlákna
-zaisťovanie správneho chodu ťažných stanovíšťa kontrola funkčnosti zariadenia
-manipulovanie s bremenami, vrátane bremien nad 15 kg, ak zamestnanec spĺňa vyťahovanie návinov z navíjacieho stroja a ich označovanie podľa druhu výrobku,
vrátane vykonávania drobných úprav návinov
-kontrolovanie počtu a kvality spotrebovávaných návinov , vychystávanie a dopĺňanie
návinov na cievočniciach strojného zariadenia na výrobu rovingov
-kontrolovanie dodržiavania nastavených hodnôt a chodu zariadenia,
-balenie a manipulovanie s hotovými výrobkami a balenie polotovarov
-brigáda od 15.6.2016-15.9.2016 (nástup možný už od 1.6.2016)

-zmenové príplatky
-dochádzkový bonus
-bonus za dodržiavanie štandardov na pracovisku
-bezplatnú autobusovú dopravu
Zabezpečená bezplatná doprava autobusom na trasách:
TRASA č.1: Šoporňa, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Vlčkovce,
Opoj, Majcichov , Zeleneč, Johns Manville Tr nava.
TRASA č.2: Hlohovec, Leopoldov , Trakovice, Bučany ,
Brestovany , Dolné Lovčice, Zavar , Križovany nad Dudváhom,
Johns Manville Trnava.
-pri odrobení celého mesiaca od 900 €brutto

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient má výrobné portfólio nadväzujúce na viac ako 40 ročnú tradíciu pôvodnej spoločnosti, ktorá už od svojho vzniku patrila k najväčším zamestnávateľom v regióne. Závod v Trnave je jedným z najväčších závodov materskej spoločnosti a momentálne zamestnáva viac ako 900 zamestnancov.
Produktovým portfóliom v Trnave je najmä výroba skleného vlákna vo forme priamych rovingov, sekaného vlákna či družených rovingov, ktoré sú ďalej spracovávané u odberateľov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-vzhľadom na nutnosť manipulovania
s bremenami nad 15 kg je práca vhodná
iba pre mužov (príloha č. 2 nariadenia
vlády Slovenskej republiky č. 281/2006
Z. z. o minimálnych bezpečnostných
a zdravotných požiadavkách pri ručnej
manipulácii s bremenami)
-ochota pracovať v nepretržitej
4-zmennej prevádzke (7,5 hod zmeny)
-dobrý zdravotný stav , schopnosť
pracovať v noci
-vek min. 18 rokov

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2517891  Dátum zverejnenia: 16.5.2016