Kontrolór kvality

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2,99 eur/hodina+príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-100 vizuálna konrola odchadzajúcej produkcie
-porovnávanie výrobkov so vzorkami

- po 3-4 mesiachoch možnosť prechodu do interného stavu
- práca vhodnejšia pre ženy
- 3 zmenná prevhádzka
- práca na TPP
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- stavné lístky v hodnote 3,15
- dochádzkový bonus 70 eur
- motivačný bonus v hodnote 20 eur

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť McROY, s.r.o je spolu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o. súčasťou medzinárodnej personálno-poradenskej skupiny McROY Group, a.s. Jej cieľom je priniesť na slovenský trh nové moderné prístupy v oblasti manažovania ľudských zdrojov. McROY Group chce, aby sa YOUR DREAM JOB stal realitou všade, kde spoločnosť pôsobí. Spoločnosti sú držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne aj povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (sprostredkovanie zamestnania za úhradu (od: 26.05.2012))

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

-dobrý zdravotný stav

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2438036  Dátum zverejnenia: 12.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,99 eur/hodina+príplatky