Sieťový špecialista

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Košice
Termín nástupu
asap/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 administrácia LAN/WAN siete spoločnosti a zákazníkov,
 návrhy architektúr a riešení v rámci rozvoja siete spoločnosti aj zákazníkov,
 samostatné riešenie technických problémov,
 komunikácia s internými i externými zákazníkmi,
 monitoring sietí, ich optimalizácia a automatizácia,
 tvorba dokumentácie

 stabilná IT spoločnosť aktuálne pôsobiaca 10 rokov na trhu,
 portfólio veľkých a menších dlhotrvajúcich projektov, zabezpečený prísun nových
projektov,
 flexibilná pracovná doba,
 perspektíva kariérneho rastu,
 13. a 14. plat + zaujímavý systém finančných a nefinančných benefitov vrátane
vzdelávania a certifikácií....

Informácie o výberovom konaní

sk.linkedin.com/in/ladislavkilian

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

 IT spoločnosť zaoberajúca sa vývojom softwaru na objednávku ako aj vývojom
vlastných softwarových riešení pre oblasť súkromného zdravotníctva s počtom zamestnancov do 100

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

 min. SŠ vzdelanie, ideálne VŠ vzdelanie II. stupňa,
 min. 3-ročné skúsenosti na rovnakej/obdobnej pozícii,
 anglický jazyk – pokročilá znalosť,
 CCNA, CCNP výhodou, NSE 4-8,
 výborná orientácia v problematike sietí LAN/WAN,
 výborná znalosť Cisco produktov,
 znalosť produktov Fortinet, Netscaler, F5 a pod.,
 znalosť Cisco IOS, práca na príkazovém riadku,
 výborná znalosť všetkých základných protokolov (DNS, NTP, SMTP, HTTP/S, atd.),
 znalosť v oblasti balancingu, firewall security, VPN,
 výborné komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme,
 zodpovedný prístup k práci, flexibilita,
 skúsenosť s používaním unixových nástrojov,
 schopnosť pracovať v dynamickom prostredí na stále nových úlohách,
 ochota sa ďalej vzdelávať

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2421795  Dátum zverejnenia: 17.1.2017