IT architekt (infraštrukt. projekty)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Košice
Termín nástupu
asap/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 navrhovanie technickej architektúry informačných systémov podľa vytvorenej
špecifikácie,
 analyzovanie požiadaviek klientov,
 identifikácia dopadov architektúry IS na firemné procesy/útvary/projekty/správu IS,
 dohliadanie na štandardizáciu, definovanie pravidiel a štandardov,
 sledovanie požiadavky zníženia a zefektívnenia nákladov prevádzku IS,
 definovanie ceny vlastníctva a návratnosti investícií,
 vedenie a usmerňovanie tímu pracovníkov podieľajúcich sa na projekte,
 spoluúčasť na riadení zmien v prevádzke IS
 zodpovedanie za voľbu vhodnej softvérovej a hardvérovej infraštruktúry,
 tvorba dokumentácie, štúdií realizovateľnosti, návrhov, HLD, LLD

 stabilná IT spoločnosť aktuálne pôsobiaca 10 rokov na trhu,
 portfólio veľkých a menších dlhotrvajúcich projektov, zabezpečený prísun nových
projektov,
 flexibilná pracovná doba,
 perspektíva kariérneho rastu,
 13. a 14. plat + zaujímavý systém finančných a nefinančných benefitov vrátane
vzdelávania a certifikácií....

Informácie o výberovom konaní

sk.linkedin.com/in/ladislavkilian

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

 IT spoločnosť zaoberajúca sa vývojom softwaru na objednávku ako aj vývojom
vlastných softwarových riešení pre oblasť súkromného zdravotníctva s počtom
zamestnancov do 100

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

 min. SŠ vzdelanie, ideálne VŠ vzdelanie II. stupňa,
 min. 5-ročné skúsenosti na rovnakej/obdobnej pozícii,
 anglický jazyk – pokročilá znalosť,
 predošlá skúsenosť/znalosť The Open Group Architecture Framework (TOGAF) a
Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE),
 výborná orientácia v problematike návrhu riešení a ich impelentácii,
 skúsenosť s návrhom a implementáciou IT riešení,
 skúsenosti s optimalizáciou a automatizáciou existujúcich riešení,
 skúsenosti s Microsoft produktmi a riešeniami na nich postavených,
 skúsenosti s open source produktmi a riešeniami na nich postavených,
 skúsenosti s implementáciou vysokodostupných riešení,
 výborný prehľad v aktuálnych trendoch a moderných postupov v IT riešeniach,
 skúsenosti s automatizáciou, orchestáciou a cloudovými službami,
 prehľad v sieťových technológiach,
 výborné komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme,
 zodpovedný prístup k práci, flexibilita,
 schopnosť pracovať v dynamickom prostredí na stále nových úlohách,
 ochota se ďalej vzdelávať

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2421793  Dátum zverejnenia: 3.10.2016