Vedúci skladu

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, okres Senec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívne podieľanie sa na procese neustáleho zlepšovania
• Pravidelný reporty sledovaných ukazovateľov
• Riešenie bežnej operatívy a ad hoc operatívy
• Zodpovednosť za riadenie, vedenie, hodnotenie a motiváciu podriadených
• Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci firmy
• Zodpovednosť za dodržiavania normy 5S a za kvalitu odvedenej práce podriadených

• Práca v príjemnom kolektíve
• Zázemie silnej spoločnosti
• Získanie cenných skúseností a praxe
• Možnosť profesného rastu a vzdelávania
• Možnosť uplatniť svoje skúsenosti nápady a znalosti
• Dobré pracovné ohodnotenie závislé od Vášho výkonu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti internetového predaja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Min. 2 roky skúseností na obdobnej pozícii podmienkou (sektor: výroba, automobilový priemysel - výhodou)
• Predchádzajúce skúsenosti s vedením a motiváciou väčšieho tímu nevyhnutnosťou
• Predchádzajúce skúsenosti s rozbehom distribučného centra výhodou
• Skúsenosti na obdobnej pozícii z distribučného centra výhodou
• Prirodzená autorita
• Vynikajúce organizačné, komunikačné schopnosti, precíznosť a pracovitosť
• Schopnosť zvládať stresové situácie, záťažové situácie, aktívny prístup k riešeniu problémov
• Samostatnosť, zodpovednosť, iniciatíva
• Vysoká miera časovej a priestorovej flexibility (služobné cesty do ČR) podmienkou
• Skúsenosti s vyjednávaním obchodných podmienok s personálnymi agentúrami nevyhnutnosťou.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2397548  Dátum zverejnenia: 16.6.2016