C# / ASP.NET Developer

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• návrh a vývoj aplikácie, programového kódu podľa špecifikácie,
• návrh dizajnu, architektúry a definovanie technológií,
• znalosť agilnej metodológie projektového manažmentu,
• komunikácia v rámci vývojárskeho tímu,
• participácia na vývoji počas celého životného cyklu projektu,
• počas vývoja dbá na bezpečnosť dát celého systému,

• ponuka je vhodna pre jednotlivcov, ale aj pre fungujúce tímy, možnosť alokácie celého projektu
• stabilná IT spoločnosť aktuálne pôsobiaca 10 rokov na trhu,
• portfólio veľkých a menších dlhotrvajúcich projektov, zabezpečený prísun nových projektov,
• flexibilná pracovná doba,
• perspektíva kariérneho rastu,
• 13. a 14. plat formou odmeny + zaujímavý systém finančných a nefinančných benefitov vrátane vzdelávania a certifikácii.

ponuka je vhodna pre jednotlivcov, ale aj pre fungujúce tímy, možnosť alokácie celého projektu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

IT spoločnosť zaoberajúca sa vývojom softwaru na objednávku ako aj vývojom vlastných softwarových riešení pre oblasť súkromného zdravotníctva s počtom zamestnancov do 100

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

ASP.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• min. stredoškolské vzdelanie s maturitou – technický charakter, IT, TELCO,
• 1-3 -ročná prax na rovnakej alebo obdobnej pozícii,
• ASP.NET – pokročilý,
• C# - pokročilý,
• schopnosť rýchleho pochopenia komplexných procesov,
• zodpovednosť a orientácia na detaily a kvalitu výstupov,
• komunikačné schopnosti a flexibilita,
• schopnosť pracovať v tíme,
• orientácia na výsledky,
• min. pomer cestovania,

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2388484  Dátum zverejnenia: 11.1.2016