Produktový inžinier - implementácia nových produktov

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešovský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie platových podmienok na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia procesov technických projektov a vedenie nových projektov v rámci výroby
• Práca na všetkých fázach implementácie nových produktov do výroby podľa potrieb zákazníka a v súlade so zavedenými procesmi
• Zaistiť technologickú realizovateľnosť tak, aby bola zabezpečená kvalita, bezpečnosť, ergonómia, náklady na požadovanej úrovni
• Práca na zlepšovaní procesov, návrh nových riešení a ich následná implementácia
• Spolupracuje s lokálnym technickým oddelením, oddelením údržby, logistiky, oddelením kvality a výroby na dennej báze

- práca v dynamickom kolektíve medzinárodnej spoločnosti
- príspevok na dopravu, stravné nad rámec zákonníka
- sociálne výhody
- profesijný a kariérny rast
- vývoj najnovších technológií

V prípade, že spĺňate hore uvedené kritériá prosím zašlite svoj profesný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba komponentov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- Prax na obdobnej pozícii minimálne 3 roky (procesný inžinier, projektový manažér)
- Znalosť anglického jazyka(najmä technické výrazy)
- Znalosť procesov a prostredia výroby
- Znalosť PFMEA, Lean, Six Sigma, ISO a manžmentu kvality
- Schopnosť čítať a interpretovať technickú dokumentáciu
- Znalosť SW projektoveho manažmentu a skúsenosti s projektovým manažmentom sú výhodou
- Schopnosť zvládať stresové situácie

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2367486  Dátum zverejnenia: 26.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnenie platových podmienok na pohovore