Recepčný/-á 3 hodiny denne

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Vajnorská
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,76 €/ hodina (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie.
• Komunikácia v slovenskom aj v anglickom jazyku.
• Starostlivosť o bezpečný, reprezentatívny a čistý priestor v súlade so všetkými internými pravidlami, nariadeniami a internými procesmi.
• Profesionálny a reprezentatívny prvý kontakt s verejnosťou (návštevy, mail, telefón, interný pracovník)
• Starostlivosť o zverené zasadačky, rezervácie na požiadanie, zabezpečenie ich vybavenia, poriadku v nich.
• Privítanie hostí, usadenie, poskytnutie relevantného občerstvenia
• Pomoc pri organizovaných stretnutiach v priestoroch recepcie
• Starostlivosť o kuchynku a jej vybavenie/zásobenie
• Zabezpečenie parkovania, taxi, wifi a pod. na požiadanie
• Vybavovanie telefonátov podľa stanovených pravidiel
• Úzka spolupráca s kolegom/kolegyňou, odovzdávanie si informácií v záujme zabezpečenia kontinuity (dôležité pri výmene zmien)
• Dodržiavanie všetkých pokynov nadriadeného (dohodnuté osobne alebo písomnou formou)

* práca na 3 hodiny denne: 15,00 - 18,00, víkendy voľné
* práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* motivujúce platové ohodnotenie
* komunikácia v anglickom jazyku
* príjemné pracovné prostredie

V prípade záujmu posielajte svoj životopis a motivačný list s predmetom správy - RECEPČNÁ na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* nutnosť dorozumieť sa v anglickom jazyku
*prax na pozícii recepčného/-nej nutná!
* zodpovednosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť
* flexibilita, akčnosť, schopnosť pracovať pod tlakom
* komunikatívnosť, multitasking, asertivita
* proaktívny prístup, schopnosť pracovať v malom tíme
* vysoká úroveň telefonovania
* odolnosť voči stresu

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2358331  Dátum zverejnenia: 22.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,76 €/ hodina (brutto)