Projektový Manažér

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta - developerskú spoločnosť
s rozbehnutými developerskými projektami na Slovensku i v zahraničí hľadáme nového kolegu/kolegyňu na investičné oddelenie s náplňou práce :

- samostatná komplexná práca na developerských projektoch pod
vedením investičného riaditeľa
- plánovanie, koordinovanie, riadenie projektu
- príprava a realizácia výberových konaní, tendrov
- spolupráca na aktívnom vyhľadávaní nových projektov
- zahraničné služobné cesty.

- práca v atraktívnom pracovnom prostredí
- možnosť stať sa súčasťou mladého, dynamického pracovného
kolektívu
- 13. plat
- notebook, telefón,
- teambuildingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je významná developerská spoločnosť s domácimi aj zahraničnými projektami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Prax / ideálne v developerstve, nie je však podmienkou / min. 3 roky
- Vodičský preukaz - aktívny vodič
- Schopnosť samostatne konať, riešiť problematiku nielen v SR, ale aj
v zahraničí
- Analytické myslenie
- Flexibilita
- Aktívny a iniciatívny prístup k práci
- Profesionálne vystupovanie

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2349769  Dátum zverejnenia: 12.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou