Manipulačný pracovník (Ilava)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
okres Ilava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vo výrobe (na linke)
- práca v sklade
- prebaľovanie a preprava materiálu
- čistenie vozíkov
- zásobovanie výroby materiálom zo skladu
- kontrola kvality výrobkov
- drobná manuálna práca
- práca na 2 - 3 zmeny
- práca aj na brigádu
- mzda na dohodu 3,00 Eur/hod./NETTO
- mzda na prac.zmluvu cca 550 Eur/mes./NETTO

- firemná doprava zabezpečená a prispôsobená na 3-zmennú prevádzku
- strava zabezpečená s minimálnym poplatkom
- letné a vianočné prémie
- 13. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle pôsobiaca v automobilovom priemysle pôsobiaca v Ilave

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2174248  Dátum zverejnenia: 3.11.2017