Manipulantka optických káblikov

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Ružinov, Bratislava
Termín nástupu
asap
3,00 EUR/hod Brutto + bonusy a odmeny (do výšky 0,90 EUR k hodine)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca pri výrobe a kompletizácii optických káblikov
- nasádzanie koncoviek na optické kábliky podľa technologického postupu
- zodpovednosť za dodržiavanie technologického postupu
- evidencia pracovného procesu v určených dokumentoch

- práca v kľudnom a čistom prostredí
- pozícia je vhodná pre ženy
- kompletné zaškolenie
- pracuje sa PON - PIA na dvojzmennej prevádzke od 6:00 - 14:00 hod a od 14:00 - 22:00 hod

- príplatky za nadčas, víkend a poobedné zmeny
- možnosť ubytovania

- práca v čistom a príjemnom prostredí, čo je nevyhnutné pri práci s optickými káblami
- práca pre stabilnú slovenskú spoločnosť

V prípade, že Vás ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, kt. spĺňajú podmienky zadefinované klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Slovenská spoločnosť zaoberajúca sa kompletizáciou optických káblov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- spoľahlivosť a dôslednosť
- trpezlivosť
- precíznosť a schopnosť identifikovať chyby
- racionálne a samostatné myslenie
- výborný zrak

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2076724  Dátum zverejnenia: 18.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,00 EUR/hod Brutto + bonusy a odmeny (do výšky 0,90 EUR k hodine)