Top skladové práce až za 115,-Kč/hod čistá mzda + 500 odměna za doporučení adepta

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Všechromy, Praha, Okres Benešov, Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
83 - 115 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta hledáme pracovníky na práci do skladu na pozice:

balení zboží, příjem a příprava objednávek, etiketování a VZV.

- Turnusová práce do ledna 2015 s možností prodloužení na dlouhodobou spolupráci.

- Směny: Ranní a Odpolední (8 hodinové směny, v sezóně 12 hodinové směny).

- Smlouva na DPČ ( Dohoda o pracovní činnosti).
- Hodinová sazba 83Kč/1h čistého, v případě, že vydržíte celou sezónu až do ledna, navýšení na 90Kč/1h čistého.
- Práce pro muže i ženy.
- Nástup IHNED.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadujeme:
- Schopnost práce ve zvýšeném tempu
- odolnost vůči stresu.
- Aktivní přístup.
- Ochotu práce přesčas. (12-ti hodinové směny)
- Ochotu pracovat o víkendu.
- Zodpovědný přístup.
- Zručnost, pečlivost.
- Zájem o stálé zaměstnání.
- Předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou.
- Základní znalost na PC výhodou.
- Možnost nástupu IHNED.
- Ochotu dojíždět do práce v VŠECHROMY (Strančice) !

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Mezinárdní společnost působící na českém trhu hledá nové kolegy do svého týmu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Logistika, spedice

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1912082  Dátum zverejnenia: 29.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 83 - 115 Kč/hodina