Administrátor e-shop (30 – 40.000 Kč)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Vyškov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Správa, údržba a rozvoj informačního systému a návazných informačních systémů včetně BI
* Správa, údržba a rozvoj webových aplikací navázaných na informační systém
* Dohled na plynulý chod webových aplikací, včetně výměny dat s informačními systémy
* Koordinace implementace změn ve webových aplikacích
* Koordinace práce servisních partnerů a dodavatelů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zaměstnání v české, stabilní, moderní a dynamicky se rozvíjející středně velké společnosti
* Adekvátní ohodnocení v rámci bonusů a prémií
* Příjemné pracovní prostředí
* Mobilní telefon, Notebook
* Firemní akce, vzdělávací kurzy, školení
* Stravenky
* Možnost nástupu ihned nebo dohodou
* Práce s moderními IT technologiemi
* Lokalita: Brno

Informace o náboru

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete svoje aktualizované CV.

Mějte přehled o aktuálně hledaných pozicích, přidejte si mě do sítě LinkedIn: http://www.linkedin.com/in/klozikovaveronika

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

česká společnost

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání technického zaměření
* 3 roky v oboru IT
* Praxe s webovými aplikacemi (e-shopy, weby, portály…)
* Znalost principů podnikových informačních systémů,
* Znalost podnikových procesů (obchod, sklady, ekonomika apod.)
* Pozitivní přístup, emocionální stabilita a schopnost pracovat pod tlakem
* Znalost programování, objektové myšlení výhodou
* Orientace v prostředí MS SQL výhodou
* Povědomí o serverové infrastruktuře (servery, datová pole, virtualizace, atp.) –
* Schopnost dekompozice a zpětné syntézy problému, objektové myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1695808  Dátum zverejnenia: 20.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 - 40000 Kč/měsíc