Dietológ - výživový poradca

McCoy & Partner, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dietológia, starostlivosť o klientov, vypracovávanie jedálničkov,predaj exkluzívnych produktov, starostlivosť o pobočku. Komunikácia s ľudmi, aktívny marketing.

Príjemné pracovné prostredie, motivačný plat, vzdelávanie sa v oblasti dietológie, pravidelné školiace workshopy a semináre.

Uchádzačov prosíme o zasielanie stručných životopisov s fotografiou, obsahujúcich okrem základných informácií aj skúsenosti s komunikáciou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravá výživa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
OpenOffice.org Writer - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Komunikácia na vysokej úrovni, chuť sa vzdelávať, samoučenie, flexibilita, lojálnosť.

NATUR HOUSE (predajňa)

Viac info o NATUR HOUSE: http://www.naturhouse.sk/

Hlavná oblasť pôsobenia: Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi; dietologické poradenstvo

Stručná charakteristika NATUR HOUSE:
NATUR HOUSE je nadnárodná spoločnosť pôvodom zo Španielska, ktorá pôsobí v oblasti dietetiky a výživy. Za 20 rokov svojej existencie expandovala do 30 krajín a vybudovala 1900 pobočiek. Do ČR a SR vstúpila v r. 2009 a v súčasnej dobe sa v jej portfóliu nachádza 71 dietetických centier v ČR a 16 dietetických centier v SR, ktoré prevádzkujú samostaní podnikatelia.

Jedinečnosť konceptu spočíva v dietetickom a výživovom poradenstve zdarma, ktoré je doplnené exkluzívnymi výrobkami z laboratórií NATURHOUSE. Viac než 4 mil. osôb vďaka tejto unikátnej metóde NATUR HOUSE dosiahli svojho cieľa znížiť a kontrolovať svoju hmotnosť.
ID: 1986023  Dátum zverejnenia: 24.2.2015