Operátor plniacich zariadení nealkoholických nápojov

McCarter a.s.

Miesto práce
Budovateľská 7, Dunajská Streda, Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
podľa dohody a interných pravidiel spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zariadení na plnenie nápojov do obalov PET resp. Tetra Pak
- obshula sterliziačného zariadenia plniacej linky
- vykonávanie pravidelnej základnej údržby zariadení
- prvotná kontrola kvality vyrobených výrobkov
- práca na 3 zmeny

Svoje životopisy posielajte mailom na adresu: kubovicova@mccarter.sk. Kontaktovať budeme len uchádzačov ktorí budú prizvaní na osobný pohovor. Uprednostňujeme uchádzačov z okolia Dunajskej Stredy, ubytovanie pre uchádzačov z väčších vzdialeností neposkytujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť rýchlo sa zaučiť do pracovnej problematiky
- ochota, flexibilita
- práca je vhodná aj pre čerstvých absolventov stredných škôl s technickým zameraním
- práca v mladom kolektíve na vysokomoderných potravinárskych linkách Tetra Pak a PET

Výrobno – obchodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na trhu.
Najvýznamnejší slovenský výrobca ovocných nápojov a štiav v balení TetraPak a PET.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bajkalská 25
821 01 Bratislava
ID: 2831453   Dátum zverejnenia: 29.11.2016