Kuchár/ka - Reštaurácia Troya Senec

MC support s.r.o.

Miesto práce
Kysucká 14, Bratislavský kraj, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do reštaurácie Troya hľadáme šikovného, kreatívneho, príjemného kolegu na pozíciu Kuchár pre prípravu a výdaj jedál z jedálneho lístka, príprava menu obedov. Vyžadujeme zodpovednosť za celkový chod kuchyne a podieľanie sa na tvorbe jedálneho lístka

Práca v mladom a príjemnom kolektíve.

V prípade záujmu prosím zasielajte životopisy na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Nefajčiarská reštaurácia Troya je ladená do príjemného nádychu starovekého Grécka. Ponúkame Vám široké spektrum jedál a vín z rôznych krajín sveta.
V teplých mesiacoch Vám návštevu u nás spríjemní letná terasa s fontánou, ktorá je súčasťou reštaurácie

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2736080  Dátum zverejnenia: 26.9.2016