Technik textilních strojů

MBV international, s. r. o.

Místo práce
Kolín nad Rýnem, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
odpovídající ohodnocení v SRN

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem bude provádění montáží nových textilních strojů od A do Z u odběratelů v Německu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr u zavedené středně velké německé společnosti se sídlem v Kolíně nad Rýnem. Možnost zaškolení a dalšího profesního růstu.

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a fotografií na naši e-mailovou adresu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Naším klientem je přední výrobce textilních strojů, který dodává své malosériové výrobky do celého světa. Pro jeho síť odběratelů v Německu hledáme zkušeného technika.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství , textilní stroje

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme spolehlivého a zodpovědného pracovníka s organizačními schopnostmi a zkušenostmi v montážích strojů jednotlivých i řazených do výrobních linek. Ideální uchazeč je schopný pečlivé, precizní a efektivní práce při vysokém zatížení. Dále požadujeme komunikační dovednosti a flexibilitu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

vyhledávání středního a vyššího managementu

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3063427  Dátum zverejnenia: 16.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: odpovídající ohodnocení v SRN