CAD konstruktér

Akkodis CZ s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Praha, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
do 2 měsíců

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývoj kompletních strojů, týmová spolupráce od přípravy konceptu, detailního řešení konstrukčních celků, až po přípravu podkladů pro výrobu prototypů a sériových dílů. Toleranční analýzy a optimalizace jsou rovněž součástí naší práce.

Úzké napojení celého týmu na vývojová a výrobní centra našeho zákazníka nám umožňuje nabídnout opravdu zajímavé úlohy, při jejichž řešení přímo čerpáme ze špičkového know-how našich partnerů v Německu. V našem týmu pracují konstruktéři, výpočtáři a CAD trenéři společně na komplexních projektech.
Díky vysoké akceptaci našich zaměstnanců u zákazníka jsme převážnou kapacitou našeho týmu zapojeni do vývoje a ověřování nových produktů.
Na všechno Vás zaškolíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí stabilní nadnárodní společnosti
* pružná pracovní doba
* hodnocení dle výkonu pracovníka
* 5 týdnů dovolené
* široké možnosti osobního rozvoje
* placené jazykové vzdělávání včetně výukových materiálů
stravenky
* další nadstandardní benefity v rámci systému Cafeterie (lze využít na penzijní/životní pojištění, Flexi Passy aj.)

Informace o náboru

Nabízíme možnost uplatnění na pozici CAD konstruktér v rámci Slovenské republiky - Trenčín, Bratislava, a také v České republice - Moravskoslezský kraj. Naši experti pracují na projektech u zákazníků v oblasti automotive či strojírenství a uvítáme tak flexibilní uchazeče, kteří jsou ochotni cestovat. Do Vaší žádosti prosím uveďte, o jakou lokalitu na Slovensku či v České republice máte zájem a my Vás informuje s případnými možnostmi uplatnění. Těšíme se na Váš životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (nejlépe se zaměřením na konstrukci)
* zájem podílet se na náročných vývojových a konstrukčních úlohách
* schopnost řešit zadané úlohy samostatně i v týmu
* komunikativní znalost NJ nebo AJ
* výhodou praxe nebo znalosti 2D/3D CAD systémů vítány (Pro Engineer, Catia V5, NX)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb zejména pro oblast automobilového průmyslu, v posledních letech se však stále více orientujeme také na oblast železniční dopravy a letectví. V České republice působíme od roku 1996 a v současné době na našich pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi a Českých Budějovicích zaměstnáváme okolo 500 zaměstnanců. V Plzni máme výrobní závod v Daimlerově ulici, kde vyrábíme různá průmyslová zařízení a jednoúčelové stroje pro všechna průmyslová odvětví, a dále designové modely a prototypové díly pro automobilový průmysl.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2237108  Dátum zverejnenia: 26.8.2015