Majster pre stavebnú výrobu

MBM-ARMO, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo nám. 213, Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
20.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizovanie a riadenie stavebných prác
koordinácia subdodávateľov
vedenie administratívnej práce stavby, harmonogramy,
kontrola a preberanie stavebných prác
objednávanie materiálov, vystavovanie objednávok
sledovanie nákladov a výnosov stavby priebežne

služobný telefón, ntb

práca v rámci celého Slovenska, osobný pohovor s riaditeľom stavebnej výroby po dohodnutí termínu,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

PC znalosti - Microsoft Office - základy
čítanie výkresov
znalosti technologických postupov
koordinačné a organizačné a riadiace schopnosti
prax v riadení prác priamo na stavbe minimálne 3 roky
flexibilnosť, pracovitosť
analytické myslenie
dôslednosť, precíznosť, rozhodnosť
komunikatívnosť

Mooderná stavebná spoločnosť s hlavným zameraním na pozemné a inžinierske stavby.
Zabezpečujeme celú prípravu a realizáciu stavieb. Zaoberáme sa výstavbou občianskych a priemyselných objektov, monolitických betónových konštrukcií, rekonštrukciami a zakladaním stavieb.
Výrobnú náplň skupiny tvorí aj výroba a predaj certifikovaných betónových zmesí a drveného kameniva a v oblasti služieb nákladná doprava, zemné stroje, likvidácia stavebných odpadov, vzduchotechnika, vykurovanie, elektroinštalácia, vodovody a zámočnícke práce.
V každej fáze realizácie zákazky je pre nás najdôležitejšia kvalita, odbornosť, kompletnosť a spoľahlivosť, čo sú základné predpoklady spokojnosti zákazníka po zrealizovaní zákazky a čo je zároveň jeden z našich najhlavnejších cieľov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Hviezdoslavovo nám. 213
029 01 Námestovo
ID: 2753945   Dátum zverejnenia: 6.10.2016