CRM Campaign manažer pro ČR a SK (B2C), vztah ke sportu výhodou

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní Vaší práce?
- Strategicky plánovat CRM kampaně zaměřené na stávající i nové zákazníky (B2C) pro ČR a SK
- Zodpovědnost za retenci a rozvoj VIP klientů
- Zodpovědnost za návrh a vyhodnocení kampaní ve spolupráci s datovým a výzkumným oddělením
- Řízení týmu do 10 lidí - VIP specialistů a tým zaměřený na kampaně

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
- Možnost podílet se na strategii kampaní a na projektech pro ČR a SK s velkým rozpočtem s portfoliem přesahující 300 000 zákazníků
- Velký prostor pro seberealizaci a zodpovědnost
- Mnoho firemních benefitů (flexibilní pracovní doba, možnost Home office, další vzdělávání, stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 sick days aj.)
- Zázemí přední expandující společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Sportovní, zábavní a rekreační činnosti

Chcete pracovat pro přední českou společnost působící v zábavním průmyslu s ročním obratem v desítkách miliard korun a portfoliem přes 300 000 zákazníků? Máte zkušenosti s online marketingem a CRM kampaněmi zaměřenými na B2C? Chcete řídit strategii CRM kampaní pro ČR a SK zaměřených na stávající i nové zákazníky a rozvíjet portfolio VIP klientů?

Neváhejte a čtěte dále!

Lokalita: Praha-západ

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?
- min. 3 roky prokazatelná profesní zkušenost s online marketingem a CRM se zaměřením na B2C klienty
- Orientace na výsledek – schopnost analyzovat a na základě dat a klientské zpětné vazby určit směr dalšího rozvoje kampaní
- Manažerské zkušenosti s vedením lidí
- AJ – komunikativní znalost
- Pozitivní vztah ke sportu

Máte-li zájem o tuto pozici, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2627651  Dátum zverejnenia: 30.6.2016