Vývoj SW a HW Embedded – mezinárodní projekty

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se podílet na projektech, které vidíte denně kolem sebe? Umíte programovat v C/C++? Máte zájem o vývoj SW nebo HW Embedded systémů? Dorozumíte se anglicky?

Poté hledáme přímo Vás!

Co bude náplní Vaší práce?

* Podílet se na různých R&D projektech s využitím po celém světě (ropné plošiny, vlakové systémy aj.)
* navrhovat a vyvíjet firmware
* programovat zdrojový kód v C/C++ (ARM aj.)
* navrhovat architekturu systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

* Zázemí přední mezinárodní společnosti
* přátelský kolektiv s nadšením pro inovace
* nejnovější nástroje a pracovní prostřední
* tvůrčí práce a prostor pro seberealizaci
* širokou škálu firemních benefitů
* 5 týdnů dovolené
* flexibilní pracovní dobu a možnost home office

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

přední mezinárodní společnost se sídlem v Praze

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?

* Pokročilé zkušenosti s programováním C/C++
* Aktivní anglický jazyk – denní komunikace, mezinárodní tým
* Zkušenosti s vývojem SW či HW Embedded nebo PLC (výhodou)
* Vzdělání technického směru (výhodou)

Neváhejte a zašlete svůj životopis na [email protected]
Kontaktní osoba: Tomáš Hilgard

Máte-li zkušenosti více s HW vývojem či testováním a ovládáte angličtinu, neváhejte mi zaslat své CV a oslovíme Vás s relevantní pozicí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2578074  Dátum zverejnenia: 25.5.2016