Programátoři C++ / C# / PLC systémy - nové projekty

mBlue Czech, s.r.o.

Bratislavský kraj, Okres Žilina, Okres Poprad, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Významná společnost z oblasti zabezpečovací, automatizační a telekomunikační techniky hledá pro svůj tým programátory C++ a C# nebo PLC systémů - juniory i seniory. Hledáme více programátorů pro každý z výše zmíněných jazyků.

Možné lokality pracoviště jsou Praha, Plzeň, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Brno, Kroměříž, Olomouc, Pardubice, Poprad, Bratislava, Žilina

Náplň práce:

* Programátorské práce v C++ nebo C# v rámci embedded systémů na nových projektech (např. kamerové systémy)
* Vývoj aplikačního software, údržba aktuálního systému (PLC)
* Údržba a úpravy aktuálního kódu
* Návrh řešení, realizace, částečně architektura, řízení projektové dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

*Možnost využití moderních technologií
*Zázemí české společnosti s dlouholetou tradicí
* Možnost uplatnění vlastních nápadů a navrhovaných změn
* Odpovídající mzdové i benefitní ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Informační technologie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

* Znalost programovacích jazyků C++ NEBO C# NEBO programování PLC systémů
* Výhodou znalost OS Linux – Debian a SW Enterprise Architect
* Znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2567534  Dátum zverejnenia: 18.5.2016