HR ředitel / ředitelka - Slovensko

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* celková zodpovědnost za HR oblast na pobočce mezinárodní společnosti pro Slovensko
* plánování procesů především v oblastech náboru, hodnocení, vzdělávání, odměňování a talent managementu
* HR marketing
* vedení 3 – 4 lidí
* reporting, administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

* odpovídající mzdu a benefity
* zajímavou práci v mezinárodní společnosti
* příjemné pracovní prostředí
* osobní růst

Klíčová slova:

HR ředitel, HR manažer, HR Director, HR Manager, personální ředitel
HR Director, HR Manager, personální ředitel, vzdělávání, talent management
personální ředitel, HR manažer, HR Director, HR Manager HR, ředitel, manažer, director, manager, nábor, recruitment, vzdělávání, talent management

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Nadnárodní společnost působící v oblasti finančních služeb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme:
* Min. 3 roky na podobné pozici v mezinárodní společnosti
* Znalost HR procesů a pracovně právní problematiky SR
* Velmi dobrá znalost recruitment procesu
* Přímé vedení alespoň 2 lidí
* Samostatnost, schopnost vést
* Znalost AJ na úrovni B2
* Hledáme osobnost, která umí být manažerem i partnerem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2002667  Dátum zverejnenia: 4.2.2015