Byznys - aplikační analytik

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Bratislavský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
03.11.2014
Mzdové podmínky (brutto)
1200 - 1550 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Dohled nad funkčností interních aplikací a platebních systémů, jejich rozvoj
*Analýza požadavků na změny ve spolupráci s vývojovým týmem
*Práce na interních projektech vč. jednání s dodavateli (analýzy, *Zpracovávání business požadavků, testování)
*Administrátorská činnost (instalace a správa uživatelských účtů, support)
*Komunikace a udržování vztahů napříč celou skupinou

Požadavky:
*Praxe 2 roky na obdobné pozici (Business/Application Support,)
*Znalost principů TCP/IP (+ další MS technologie)
*Přehled v oblasti bezpečnosti (firewall, switch) výhodou
*Dobrá znalost SQL databází (platforma MS)

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Práci ve stabilní nadnárodní společnosti
*Velkou míru zodpovědnosti, prostor pro seberealizaci
*Velmi zajímavý balíček zaměstnaneckých výhod (dny volna navíc, *Stravenky, příspěvky na pojištění, vzdělávací program)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Nadnárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

IBM i - Základy
Administrace LAN/WAN - Pokročilý
Administrace Microsoft SQL Server - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Flexibilita
*Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
*Aktivní AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1890004  Dátum zverejnenia: 25.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1550 EUR/měsíc