Division Manager Proffesional IT Services - Consulting

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Prodej softwarových řešení / IT consulting
*Příprava a realizace obchodní strategie
*Postavení consultingového týmu (motivace a hodnocení)
*Nastavení procesů v rámci týmu
*Zodpovědnost za výsledky divize

Klíčová slova pro tuto pozici:
IT, ICT, SW, vývoj, software, consulting, consultant, sales, sale, obchod, LC, corporates, large, head of, manažer, manager, vedoucí, director, ředitel, vybudování oddělení, marketing, strategie, IT, ICT, SW, vývoj, software, consulting, consultant, sales, sale, obchod, LC, corporates, large, head of, manažer, manager, vedoucí, director, ředitel, vybudování oddělení, marketing, strategie, IT, ICT, SW, vývoj, software, consulting, consultant, sales, sale, obchod, LC, corporates, large, head of, manažer, manager, vedoucí, director, ředitel, vybudování oddělení, marketing, strategie.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Zázemí prosperující IT firmy
*Možnost podílet se na zajímavém startupu
*Pozici v TOP managementu podřízenou přímo majiteli firmy
*Seberealizaci a profesní růst
*Motivující finanční ohodnocení
*Balíček benefitů
*Notebook, mobilní telefon
*Auto i soukromému užívání
*Příjemné pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Prosperující a zavedená česká IT společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

dodavatel IT služeb

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*VŠ vzdělání
*Obchodní zkušenosti v korporátním segmentu
*5 let praxe na strategické manažerské pozici
*Praxi v segmentu IT a výbornou znalost trhu
*Výbornou znalost AJ (vedení obchodního jednání)
*Strategické a koncepční myšlení
*Zkušenosti s budováním týmu a nastavováním procesů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1717618  Dátum zverejnenia: 18.4.2014