Svářečský inženýr / Welding Engineer: Praha - Západ, ČR

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významnou mezinárodní strojírenskou společnost hledáme kandidáta na pozici vedoucího oddělení automatizace a technologie svařování:

- Zodpovědnost za technické a technologické inovace ve výrobním procesu
- Spolupráce při výběru nových materiálů a technologií
- Implementace nových svařovacích metod do praxe
- Zavádění výrobních norem a procesů
- Vedení projektů postupné automatizace výroby - robotizace
- Řízení týmu 4 podřízených

Klíčová slova pro pozici: IWE, EWE, sváření, svařování, svářečský inženýr, technologie svařování, svařovací robot, robotizace, automatizace, výroba, projekt, strojírenství, IWE, EWE, svářečský inženýr, technologie, materiály, procesy, MIG, MAG, TIG, inženýr svařování

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Benefitní program
- Závodní stravování
- Zdravotní programy
- Jazykové kurzy
- Firemní akce pro zaměstnance

Informace o náboru

Velice zajímavá pozice, která kombinuje operativní řízení a hlavně technologický rozvoj firmy. Velký profesní růst. Aktivní využití cizího jazyka (němčiny nebo anbličtiny).

Místo výkonu práce: PRAHA - ZÁPAD.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní závod (česká pobočka mezinárodního koncernu) - strojírenství, automotive.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ technického směru
- Mezinárodní svářečský certifikát IWE/EWE výhodou
- Předchozí zkušenosti s automatizací výroby výhodou
- Aktivní komunikace v anglickém nebo německém jazyce
- Kreativita, samostatnost, talent na "zlepšováky"

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1678362  Dátum zverejnenia: 18.4.2014