Java projekt na 12 měsíců - lokalita Praha/Plzeň

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Praha, Plzeňský kraj, Praha - východ, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
10.02.2014
Mzdové podmínky (brutto)
50000 - 120000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Z čeho můžete vybírat?
Rozjíždět green field projekt v oblasti utilities (energetika)
Můžete se naučit/pracovat s jednou z následujících technologií:
Vývoj nových Android aplikací, příp. migrace z platformy iOS
Práce s liferay portálem v mezinárodním prostředí TELCO
Vývoj v technologii TIBCO
Práce s backend aplikacemi (Swing) s možností cestování do zahraničí

Co můžete využít?
Znalost AJ
J2EE (JSP, Spring, webservices, EJB, ORM frameworks, liferay)
Znalost vývoje android aplikací
Znalost produktů MS Office
Vaši komunikativnost
Smysl pro týmovou práci a mentoring juniornějších kolegů
Schopnost rychle se učit novému

Během krátkého telefonátu se dozvíte potřebné informace.
Kontakt: 607 025 602

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- Náročnou a kreativní práci
- Velmi dobré platové ohodnocení
- Notebook, mobil
- Týden dovolené navíc
- Slevu na firemní produkty

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnosti z oblasti Ulitility, Finance a Telco.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
- Praxi ve vývoji Java EE (Spring, ORM, EJB..)
- Znalost webového vývoje (javascript, CSS...)
- Znalost portálu Liferay velkou výhodou
- Znalost projektových a vývojových metodik (ITIL, Scrumm)
- AJ na pokročilé úrovni
- Znalost Oracle/PLSQL je PLUS
- Komunikativnost, samostatnos

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1659822  Dátum zverejnenia: 18.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50000 - 120000 Kč/měsíc