Franchisový /á manažér /ka pre SR/ČR

MBI Marketingberatung International spol. s r.o.

Miesto práce
Jašíkova 2, Bratislava, Slovensko, Česko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Rekruiting nových franchisantov
• Aktívnu účasť na tvorbe a kontrole rekruitingových procesov
(podľa firemného manuálu) vrátane kontroly predzmluvných
aktivít
• Podpora franchisantov (v spolupráci s firemným právnikom,
compliance, účtovným/daňovým poradcom, atď.) pri zakladaní
franchise
• Integrácia franchisantov v rámci firemného / produktového
systému
• Plánovanie a koordinácia vzdelávania / školení franšízantov
• Organizácia regionálnych mítingov franchisantov

• Zázemie silnej finančnej spoločnosti
• Prácu na živnostenský list
• Nadpriemerné finančné ohodnotenie (nadštandardná fixná
zložka + motivačný bonus)
• Uplatnenie manažérskych skúseností
• Priestor pre sebarealizáciu, pohyblivú pracovnú dobu v
nadväznosti na potreby franchisantov
• Účasť na firemných akciách v rámci SR a v zahraničí

Prostredníctvom nášho zastúpenia na Slovensku so sídlom v Bratislave, hľadáme franchisového/ovú manažéra/ku pre SR/ČR, ktorá/ý sa nebojí prijať nové zamestnanie ako výzvu pre svoj ďalší osobný a profesijný rast a ktorá/ý bude trvalou posilou nášho tímu pri rozširovaní jedinečného franchisového konceptu v oblasti sprostredkovania financií a Lifestylu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Min. SŠ vzdelanie
• Výbornú znalosť nemeckého jazyka (slovom i písmom),
angličtina výhodou
• Podnikavosť, samostatnosť, predajného ducha, zmysel pre
fair-play
• Flexibilita a vysoké pracovné nasadenie
• Chuť cestovať po SR/ČR
• Vodičský preukaz skupiny B a vlastný automobil

MBI je medzinárodný franchisový podnik, ktorý poskytuje finančné služby v regióne CEE od roku 1989 viac ako 1 miliónu klientov. Viac ako 600 našich finančných expertov radí klientom okrem iného v oblasti investovania a objasňuje im aktuálne finančné témy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2190649  Dátum zverejnenia: 21.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou