Mercedes-Benz hľadá posilu na pozíciu - Upratovačka

MB Trenčín, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Ihneď
Od 800 EUR/mesiacNástupný plat je stanovený od 800 Eur/brutto + odmeny. Finálna výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať aj od individuálnych skúseností a praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práve teraz hľadáme do tímu šikovnú kolegynku/šikovného kolegu so zmyslom pre detail.

  • práca na jednu zmenu, od pondelka do piatka, od 6.00 hod. do 14.30 hod.
  • udržiavanie čistoty v priestoroch spoločnosti (administratívne priestory, kuchynky, šatne)
  • manipulácia s čistiacimi prostriedkami podľa pokynov výrobcov
  • vysávanie nečistôt z kobercov, rohožiek a iných povrchov
  • umývanie a leštenie okien, zrkadiel a iných sklenených plôch
  • čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení
  • vysýpanie a odnášanie nečistôt zo/do smetných košov
  • dodržiavanie separácie odpadu
  • vykonávanie ostatných bežných upratovacích prác (utieranie prachu, zametanie a pod. )

Neváhaj a poď do toho s nami! Pošli nám životopis a príď sa s nami porozprávať.
Predpokladaný nástup do zamestnania: 13.5.2024.

  • dlhodobé stabilné zázemie v spoločnosti s významným postavením na trhu
  • finančné príspevky v prípade mimoriadnych udalostí, dodatočné dni pracovného voľna súvisiace s mimoriadnymi udalosťami v živote zamestnanca, príspevok do DDS, 2x deň zdravotného voľna, bonus za odporúčanie nového zamestnanca, vernostný bonus vyplácaný na mesačnej báze, a pod./
  • finančný príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
  • ​koncoročná odmena v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti
  • a iné nefinančné benefity a zľavy u našich partnerov

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte priamo cez www.profesia.sk - POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS alebo nám zašlite svoj Životopis spolu so Súhlasom na spracovanie osobných údajov poštou na Brnianska 30, 91105 Trenčín.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za to, že ste si vybrali spoločnosť MB Trenčín, s. r. o. ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou pracovnou kariérou.
Informácie, ktoré ste nám poskytli, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, Vás pozveme na osobný pohovor.
Radi by sme Vás informovali, že odpovedať budeme iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa úspechov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

  • prax na obdobnej pozícií vítaná
  • dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť
  • proaktívny prístup a lojálnosť
  • zmyslel pre poriadok a čistotu, dochvíľnosť
  • manuálna zručnosť, tímový duch

Autorizovaný predaj a servis automobilov značky Mercedes-Benz.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Otrusina
Tel.: +421326538818
E-mail: poslať životopis
ID: 4809142  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac