Servisný technik/technička

MB TECH BB s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 37, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie, čistenie a balenie produktu
- odborné poradenstvo
- plnenie a dosahovanie stanovených cieľov
- inštalovanie, konfigurácia a upgrade produktu

- prácu v stabilnej perspektívnej spoločnosti
- odborný profesný rast osobnosti, školenia
- prácu v mladom dynamickom kolektíve
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- dlhodobá spolupráca
- zamestnanecké výhody
- zamestnanecké benefity

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.5.2017 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredoškolské elektrotechnického zamerania (nieje podmienkou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, aktívny a profesionálny prístup
- výhodou je znalosť výpočtovej techniky

MB TECH BB s.r.o. je dovozcom a distribútor značkové refurbished a renovovanej novej výpočtovej techniky. Zaoberá sa IT riešeniami. Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti je informačná technológia - veľkoobchod.
Jedným zo segmentov sú aj školy a verejné sektory. Počas pôsobenia v tejto oblasti, sme sa naučili, čo presne škola potrebuje, aby dokázala efektívne hospodáriť s financiami. Preto vieme v prípade potreby odporučiť najlepšie riešenie, či už pri kúpe interaktívnej alebo výpočtovej techniky. Naším cieľom je zmodernizovať školstvo za čo najnižšie ceny.
Neponúkame drahé počítačové zostavy, ktorých výkon je využitý len zo štvrtiny. Naši obchodníci vždy prekonzultujú na akú prácu bude počítač určený, či sa na ňom bude vyučovať práca v Office, Windowse alebo v nejakom grafickom programe ako napr. Autocad, kde sa už vyžaduje výkonnejšia stanica. Vždy ponúkneme zostavu, ktorá bude plne vyhovovať požiadavkám. To isté platí aj pre interaktívne riešenie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Zvolenská cesta 37
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Žerebák
E-mail: poslať životopis
ID: 2526098   Dátum zverejnenia: 27.4.2017