Lepič vinylových folií, Wrapping

MB TECH BB s.r.o.

Zvolenská cesta 37, 974 05 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
500 EUR/mesiac, základný plat + prémie podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nanášanie samolepiacich fólií na rôzne produkty (PC,NTB)
- WRAPPING
-Strihanie folií na potrebný rozmer
-kontrola kvality odchádzajúcich produktov

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- možnosť odborného rastu
- provízie podla výkonu

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, IT,Remeselnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzťah ku jemným prácam, napr. modelárstvo
- trpezlivosť a orientácia na výsledok zabezpečujúci spokojnosť zákazníka
- zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, výkonnosť, kvalita práce, tvorivosť, technické myslenie, manuálna zručnosť
- záujem o ďalší odborný rozvoj a sebavzdelávanie

- predošlé skúsenosti s Wrappingom výhodou

MB TECH BB s.r.o. je dovozcom a distribútorom značkovej refurbished renovovanej a novej výpočtovej techniky. Zaoberá sa IT riešeniami s celoslovenským pôsobením.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti Informačné technológie - veľkoobchod

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2026096  Dátum zverejnenia: 30.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 EUR/mesiac, základný plat + prémie podľa dosiahnutých výsledkov