Montážny pracovník/IT technik

MB TECH BB s.r.o.

Zvolenská cesta 37, 97401 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.03.2016
600 - 1000 EUR/mesiac, základný plat + prémie podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž značkových interaktívnych riešení Elitetech
- komplexný návrh počítačovej siete a jeho realizácia
- základná konfigurácia siete, zdieľanie adresárov a inštalovanie softwaru
- montáže projektorov, konzol a ich následne nastavenie
- predvádzanie a prezentácia produktov, služieb
- odborné poradenstvo pri servisnej činnosti
- inventarizácia skladových položiek
- spolupráca a aktívna účasť na činnosti montažného oddelenia
- vykonávanie montáži našich zariadení po celom území SR

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- možnosť odborného rastu
- provízie zo servisnej a montážnej činnosti
- služobný automobil a mobilný telefón

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť, samostatnosť pri práci a príjemné vystupovanie u zákazníka
- zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita,výkonnosť, kvalita práce
tvorivosť, technické myslenie , manuálna zručnosť
- záujem o ďalší odborný rozvoj a sebavzdelávanie
• odborná spôsobilosť podľa vyhlášky 508, §21 a vyššie VÝHODOU nie nutnosťou

MB TECH BB s.r.o. je dovozcom a distribútorom značkovej refurbished renovovanej a novej výpočtovej techniky. Zaoberá sa IT riešeniami s celoslovenským pôsobením.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti Informačné technológie - veľkoobchod

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1951663  Dátum zverejnenia: 12.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1000 EUR/mesiac, základný plat + prémie podľa dosiahnutých výsledkov