Animátor / lektor vo sférickom kine

MB "Sferinis kinas" - organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava, Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Animátor/lektor vo sférickom kine

Sférické kino hľadá animátorov/lektorov. Chcete byť súčasťou jedinečného vzdelávacieho projektu? Ste komunikatívny/a, flexibilný/á, viete pohotovo reagovať? MÁTE PEDAGOGICKÉ VZDELANIE ALEBO RADI PRACUJETE S DEŤMI?

Hľadáme posily do nášho rozrastajúceho sa tímu!

Požadujeme:

  • stredoškolské vzdelanie
  • výborná znalosť slovenského jazyka (materinský jazyk) podmienkou
  • náš animátor/lektor by mal byť: komunikatívny, čestný, zodpovedný, dochvíľny, zdvorilý, nefajčiar, flexibilný, samostatný
  • organizačné schopnosti
  • vodičský preukaz skupiny B
  • vlastné auto (najlepšie LPG či nafta)
  • čistý trestný register
  • znalosť ruského, anglického alebo maďarského jazyka výhodou

Vašou náplňou práce bude:

  • premietanie filmov vo sférickom kine v školách a škôlkach vo Vašom regióne
  • po projekcii realizácia sprievodného programu a zábavno-vzdelávacích aktivít s deťmi
  • montáž/demontáž sférického kina

Čo ponúkame?

  • možnosť sebarealizácie a aplikácie vlastných vízií a nápadov
  • preplácanie PHM
  • osobný prístup, priateľskú atmosféru
  • dlhodobú spoluprácu
  • prevažne dopoludňajšiu pracovnú dobu

Nástup: ihneď alebo podľa dohody
Podľa možnosti posielajte životopis aj s fotografiou.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Ak Vás nebudeme kontaktovať v priebehu 21 dní od prijatia Vášho životopisu, znamená to, že v prvom kole výberového konania sme uprednostnili iného uchádzača.

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vašich osobných materiálov do spoločnosti MB "Sferinis kinas" – organizačná zložka dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov podľa zákona. č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3167239  Dátum zverejnenia: 22.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.