Obchodný manažér vo sférickom kine - práca z domu

MB "Sferinis kinas" - organizačná zložka

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sférické kino hľadá obchodného manažéra. Chcete byť súčasťou jedinečného vzdelávacieho projektu? Ste komunikatívny/a, flexibilný/á, viete pohotovo reagovať? Hľadáme posily do nášho rozrastajúceho sa tímu!

Požadujeme:

  • stredoškolské vzdelanie
  • obchodné a marketingové skúsenosti
  • proklientský prístup
  • náš manažér by mal byť komunikatívny, čestný, zodpovedný, zdvorilý, flexibilný, samostatný
  • výborná znalosť slovenského jazyka (materinský jazyk)
  • organizačné schopnosti
  • základná znalosť MS Office
  • vlastný PC a internet
  • pokojné miesto doma, odkiaľ bude možné pracovať
  • čistý trestný register

Vašou náplňou práce bude:

  • ponúkanie projekcií sférického kina po telefóne školám, škôlkam a pod.
  • organizácia premietaní v školách, škôlkach, táboroch a pod. v pridelenom regióne
  • komunikácia s klientmi
  • zostavovanie premietacích plánov
  • tvorba reportov

Výhodou:

  • znalost ruského či anglického jazyka

Čo ponúkame?

  • možnosť sebarealizácie a aplikácie vlastných vízií a nápadov
  • práca po telefóne, emailom
  • služobný telefón
  • prácu z domu
  • osobný prístup, priateľskú atmosféru

Nástup: ihneď alebo podľa dohody

Podľa možnosti posielajte životopis aj s fotografiou.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Ak Vás nebudeme kontaktovať v priebehu 21 dní od prijatia Vášho životopisu, znamená to, že v prvom kole výberového konania sme uprednostnili iného uchádzača.

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vašich osobných materiálov do spoločnosti MB "Sferinis kinas" – organizačná zložka dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov podľa zákona. č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2905928  Dátum zverejnenia: 24.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.