Obchodní manažér - práca z domu

MB "Sferinis kinas", odštěpný závod

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sférické kino hledá Obchodního manažera. Chtěli byste být součástí jedinečného vzdělávacího projektu? Jste komunikativní, flexibilní, umíte pohotově reagovat? Máte zkušenosti s prodejem a telemarketingem? Vyhovuje Vám home office? Ceníte si přátelského kolektivu a férového vedení? Hledáme posily do našeho rozrůstajícího se týmu!

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání
  • čistý trestní rejstřík
  • slovenština - výborná znalost - rodilý mluvčí
  • čeština - základní znalost (porozumnění textům v češtině)
  • organizační schopnosti
  • základní znalost MS Office
  • vlastní PC a internet
  • klidné místo doma, odkud bude možné pracovat
  • obchodní a telemarketingové zkušenosti
  • proklientský přístup

Náš manažer by měl být: komunikativní, čestný, zodpovědný, zdvořilý, flexibilní, samostatný

Náplň práce:

  • aktivní oslovování a komunikace převážně se školami, školkami
  • organizace projekcí ve školách, školkách apod. v přidělených regionech
  • sestavování promítacích plánů
  • tvorba reportů

Výhodou:

  • znalost ruského či anglického jazyka
  • znalost grafického programu

Co nabízíme?

  • být součástí jedinečného projektu
  • práce po telefonu, emailu
  • služební telefon
  • možnost seberealizace a aplikace vlastních vizí či nápadů
  • osobní přístup, přátelskou atmosféru, férové jednání
  • dlouhodobou spolupráci
  • práci z domova

Nástup: od 22.8.2016

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 21 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti MB "Sferinis kinas", odštěpný závod dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Děkujeme.

Jesti je to možné, zasílejte životopis i s fotografií.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2644187  Dátum zverejnenia: 13.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.