Kuchár

MB Gastro, s.r.o.

Miesto práce
Horná 25, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a prehľad jedál domácej aj zahraničnej kuchyne.
Zodpovednosť za prípravu, servírovanie a za kvalitu výrobkov podľa štandardov reštaurácie.
Dodržiavanie technologických postupov a kalkulácií.
Spoluzodpovednosť za uskladnenie a efektívnu spotrebu v súlade s predpismi hotela.
Prehľad trendov v gastronómii a skúsenosti s prípravou jedál podľa nových trendov.
Zodpovednosť za zverený tovar a inventár.
Zodpovednosť za dodržiavanie hygienických štandardov.
Udržiavanie chodu kuchyne a čistoty v kuchyni.

Práca v mladom dynamickom kolektíve.
Bezplatné stravovanie.

Životopisy posielajte na email: [email protected], prípadne kontaktujte telefonicky: 0948 272 292

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, zodpovednosť, záujem o prácu a osobný rozvoj, lojalita, spoľahlivosť
Kreativita, cit pre detail. Orientácia na zákazníka. Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť.

Spoločnosť prevádzkujúca jednu z Trend TOP reštaurácií na Slovensku Angels restaurant and bar, Horná ul. č. 25, Banská Bystrica

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2655418  Dátum zverejnenia: 20.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou pri osobnom pohovore