Можливість для людей з України

Chyžná v Rakúsku

MB cleaning & Services, s. r. o.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 200 - 1 800 EUR/mesiacFinálna mzda na základe skúseností a dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Upratovanie a udržiavanie poriadku a čistoty v hosťovských izbách, spoločných priestoroch hotela
  • Hlásenie a evidencia nájdených vecí podľa platných štandardných predpisov
  • Dodržiavanie štandardov kvality
  • Preberanie bielizne a dodržiavanie štandardných postupov pri jej výmene, odnos použitej bielizne do práčovne

Pracovná doba : 8:00 - 17:00

Zabezpečenie prepravy do práce a z práce

Príjemný kolektív

Výborné finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Chyžná

Sme mladá rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti facility managementu .
Naším cieľom je dokonalo odvedená práca, individuálny prístup ku klientovi a kvalita, ktorú môžeme garantovať vďaka najlepším čistiacim systémom na trhu.

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Michal Jandorf
E-mail: poslať životopis
ID: 4795206  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac