Nečakaj na príležitosť.
Vytvor ju.

www.mazars.sk

Účtovník s praxou Navision

Miesto práce
Mazars, Skladná 3707 1/A, Košice
Termín nástupu
ASAP

Náplň práce a zodpovednosti

Spoločnosť Mazars ponúka skvelú pracovnú príležitosť pre účtovníka/ účtovníčku s dobrými znalosťami z podvojného účtovníctva, účtovná prax v Navision je podmienkou.
Kandidát bude viesť komplexné účtovníctvo, spracovávať finančné výkazy, komunikovať s externými inštitúciami či pripravovať reporting a daňové priznania.

Výhody a benefity

• príležitosť pracovať v prestížnej medzinárodnej spoločnosti
• atraktívne platové ohodnotenie
• možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja
• možnosť ďalšieho jazykového a odborného vzdelávania
• atraktívny model benefitov a odmeňovania

• prax min. 2 roky
• komunikatívna znalosť anglického jazyka je podmienkou, nemecky výhodou
• skúsenosti s Navision sú podmienkou, SAP výhodou
• spoľahlivosť, presnosť, samostatnosť, zodpovednosť

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom, prípadne francúzskom jazyku, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú želané požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.

Mazars je popredná medzinárodná spoločnosť, ktorej cieľom je vybudovať hospodárske základy spravodlivého a prosperujúceho sveta. Na Slovensku pôsobíme od roku 2000. Klientom poskytujeme služby v oblastiach auditu a účtovníctva, daní, poradenstva a finančného poradenstva

Sme jednou z najväčších konzultačných spoločností na Slovensku.

Vďaka našej vybalansovanej perspektíve dokážeme nájsť rovnováhu medzi ľudským prístupom a firemnými procesmi. K profesionálnym službám v oblasti auditu, daní, účtovníctva, outsourcingu, finančného poradenstva či poradenských služieb vieme pridať čosi navyše: priateľský prístup a ľudské hodnoty.

Podporujeme zmysluplné zavádzanie technologických inovácií. Na Slovensku a vo Francúzsku sa nachádza Mazars Global robotics center. Centrum poskytuje riešenia viac ako 20 krajinám skupiny Mazars v oblasti RPA (Robotic process automation), process mining a AI.

Kontaktovať Ťa bude

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Dobšovičová
E-mail: poslať životopis

Zamestnanci neprichádzajú do spoločnosti Mazars náhodou, vyberajú si ju. Sme globálna škola výnimočnosti, kde sa vďaka výzvam budeš stále rozvíjať a rásť. Píš svoj príbeh spolu s nami - na tejto ceste si nájdeš aj veľa priateľov.

Mazars, the smart choice.

ID: 2962437  Dátum zverejnenia: 2.5.2017