Nečakaj na príležitosť.
Vytvor ju.

www.mazars.sk

Účtovník s praxou v SAP

Miesto práce
Europeum Business Centre, Suché Mýto 1, Bratislava
Termín nástupu
asap

Náplň práce a zodpovednosti

Mazars hľadá účtovníka/účtovníčku so znalosťami podvojného účtovníctva, účtovná prax v SAP je podmienkou. Nástup je možný ihneď.

Náplňou práce bude:
- evidencia a účtovanie došlých faktúr (accounts payable),
- spracovanie bankových výpisov,
- príprava platobných príkazov,
- práca s pokladňou,
- vyúčtovanie služobných ciest.

Výhody a benefity

STABILITA
- s Mazars získate stabilitu a podporu zo strany zamestávateľa so silným medzinárodným zázemím
- rovnako však rozumieme vašim potrebám a prispôsobujem sa požiadavkam zamestnancov. Pracujeme v menších tímoch tak, aby sme dávali ľudom príležitosť zažiariť a zároveň sa sebarealizovať

VZDELÁVANIE
- Mazars ponúka množstvo rozvojových príležitostí na uplatnenie sa a zvýšenie si svojej profesnej kvalifikácie využívaním interných či externých tréningov, workshopov, jazykových kurzov, lokálnych či medzinárodných školení

ZDRAVIE A WORK-LIFE BALANCE
- Rešpektujeme dôležitosť rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom, nebránime sa práce z domu, podporujeme spoločné aj individuálne športové a kultúrne aktivity
- poskytujeme občerstvenie a nápoje pre našich zamestnancov

RELAX A REGENERÁCIA
- Mazars poskytuje možnosť využiť príspevok na voľnočasové aktivity vo forme flexibilných benefitov
- poskytujeme dovolenku nad rámec zákona
- pravidelne organizujeme celoročné eventy pre našich zamestnancov

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom/anglickom jazyku. Do predmetu prosím uveďte názov pozície.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú želané požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.

Mazars je popredná medzinárodná spoločnosť, ktorej cieľom je vybudovať hospodárske základy spravodlivého a prosperujúceho sveta. Na Slovensku pôsobíme od roku 2000. Klientom poskytujeme služby v oblastiach auditu a účtovníctva, daní, poradenstva a finančného poradenstva

Sme jednou z najväčších konzultačných spoločností na Slovensku.

Vďaka našej vybalansovanej perspektíve dokážeme nájsť rovnováhu medzi ľudským prístupom a firemnými procesmi. K profesionálnym službám v oblasti auditu, daní, účtovníctva, outsourcingu, finančného poradenstva či poradenských služieb vieme pridať čosi navyše: priateľský prístup a ľudské hodnoty.

Podporujeme zmysluplné zavádzanie technologických inovácií. Na Slovensku a vo Francúzsku sa nachádza Mazars Global robotics center. Centrum poskytuje riešenia viac ako 20 krajinám skupiny Mazars v oblasti RPA (Robotic process automation), process mining a AI.

Kontaktovať Ťa bude

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Dobšovičová
E-mail: poslať životopis

Zamestnanci neprichádzajú do spoločnosti Mazars náhodou, vyberajú si ju. Sme globálna škola výnimočnosti, kde sa vďaka výzvam budeš stále rozvíjať a rásť. Píš svoj príbeh spolu s nami - na tejto ceste si nájdeš aj veľa priateľov.

Mazars, the smart choice.

ID: 2870479  Dátum zverejnenia: 15.6.2017