Účtovník senior

Mazars Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Suché mýto 1, Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mazars hľadá skúseného účtovníka/ účtovníčku s min. 2-ročnou praxou s komplexným vedením účtovníctva, vrátane spracovania daňových priznaní.

Ako spoločnosť ponúkame rozvoj jednak odborných zručností, ale rovnako kladieme dôraz na rozvoj soft skills, schopností porozumieť potrebám spoločnosti a jej klientov. Máme silný tím, vďaka ktorému sme schopní poskytnúť rovnováhu medzi prácou a osobnými záujmami našich zamestnancov.

Znie to ako zaujímavá pracovná ponuka? Radi by sme o Vás počuli.

- komplexné vedenie účtovníctva viacerým spoločnostiam, zodpovednosť za pridelené účtovné aktivity
- spracovanie účtovnej závierky
- príprava daňových priznaní
- účtovné a daňové poradenstvo pre klientov
- navrhovanie a nastavovanie nových procesov a zároveň identifikácia problematických procesov
- vedenie tímu
- reportovanie manažmentu
- komunikácia s finančnými manažérmi zahraničných spoločností v cudzom jazyku

- práca v medzinárodnej spoločnosti s vysokou firemnou kultúrou
- práca v mladom kolektíve
- možnosť ďalšieho jazykového a odborného vzdelávania
- atraktívny systém odmeňovania

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom jazyku, spolu s motivačným listom. Do predmetu prosím uveďte názov pozície.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú želané požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické / účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- ekonomické vzdelanie
- plynulá znalosť anglického jazyka, francúzsky jazyk je výhodou
- prax so SAP, Navision alebo Helios je výhodou

Mazars je medzinárodná, integrovaná a nezávislá organizácia, ktorá sa špecializuje na audit, účtovníctvo, dane a poradenské služby. Pôsobí v 77 krajinách sveta a zamestnáva 17 000 zamestnancov. Na Slovensku pôsobí od roku 2000, má pobočky v Bratislave, Košiciach a Považskej Bystrici.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Europeum Business Centre, Suché Mýto 1
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: (Hons) Zuzana Černáková, B.A.
Tel.: (+421) 2 5920 4700
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2576259   Dátum zverejnenia: 29.11.2016