Účtovník s praxou

Mazars Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Mazars, Skladná 3707 1/A, Košice
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Mazars hľadá účtovníka/ účtovníčku s dobrými znalosťami z podvojného účtovníctva, prax je podmienkou.
Kandidát bude viesť komplexné účtovníctvo, spracovávať finančné výkazy, komunikovať s externými inštitúciami či pripravovať reporting a daňové priznania.

• príležitosť pracovať v prestížnej medzinárodnej spoločnosti
• atraktívne platové ohodnotenie
• možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja
• možnosť ďalšieho jazykového a odborného vzdelávania
• atraktívny model benefitov a odmeňovania

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom, prípadne francúzskom alebo nemeckom jazyku, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú želané požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

1

• prax min. 1 rok
• komunikatívna znalosť anglického jazyka je podmienkou, francúzsky alebo nemecký jazyk výhodou
• spoľahlivosť, presnosť, samostatnosť, zodpovednosť

Mazars je medzinárodná, integrovaná a nezávislá organizácia, ktorá sa špecializuje na audit, účtovníctvo, dane a poradenské služby. Pôsobí v 77 krajinách sveta a zamestnáva 17 000 zamestnancov. Na Slovensku pôsobí od roku 2000, má pobočky v Bratislave, Košiciach a Považskej Bystrici.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Europeum Business Centre, Suché Mýto 1
811 03 Bratislava
ID: 2099259   Dátum zverejnenia: 15.11.2016