Správca IT

MAYSER Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Gemerská 564, Brzotín, okres Rožňava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - podľa znalostí a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie užívateľskej IT podpory v oblasti HW/SW
- identifikácia, analýza problémov SW a HW, návrh vhodných riešení
- kontrola a monitorovanie prevádzky a administrácia serverovej infraštruktúry, sieťových komponentov, siete (LAN, WAN, Proxy)
- správa ERP systému ( Infor), komunikácia s nemeckými partnermi
- komunikácia s dodávateľmi (HW/SW)

zabezpečenie :
- bezproblémového chodu SW/HW (účtovníctvo, dochádzkový systém, mzdy a personalistika, kamerový a prístupový systém)
- dostupnosti a funkčnosti telekomunikačných prostriedkov (PBX, pevné telefónne linky, mobilné telefóny a pod.)
- bezpečnosť a realizácia pravidelných kontrol SW a HW
- správneho používania systémov v rámci platnej legislatívy

- perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť profesijného rastu a ďalšieho vzdelávania
- príjemný pracovný kolektív a pracovné podmienky
- flexibilný pracovný čas

Svoje žiadosti so životopisom v slovenskom a nemeckom (alebo anglickom) jazyku zasielajte e-mailom na uvedenú adresu.
Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.
V rámci praktickej časti pohovoru budú riešiť bežné problémy v modelových situáciách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické alebo IT zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Microsoft SQL Server - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť administrácie operačných systémov Windows, Windows Server, produktov MS Office
- schopnosť plynule komunikovať nemecky, dorozumieť sa anglicky
- všeobecné znalosti IT technológii, operačných systémov, HW, SW
- technická skúsenosť s údržbou IT zarariadení, manuálna zručnosť
- prehľad o počítačových sieťach LAN
- dôslednosť, trpezlivosť, vysoká zodpovednosť
- schopnosť rýchlo sa učiť a samostatne riešiť problémy
- flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu

Vítané znalosti
- skúsenosti s ERP systémom
- základné znalosti sieťových technológii CISCO

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou pre textilný a automobilový priemysel.
• 223 ročná tradícia v Nemecku - Lindenberg / Ulm
• 21 rokov na Slovensku v Rožňave
• prevádzka Lipany od roku 2014

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1788970  Dátum zverejnenia: 11.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - podľa znalostí a praxe