Vodič/kuriér - VP skupina B

MAYER TRANSPORT, spol. s r.o.

Miesto práce
Domové role 70/A, 821 05 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 650 EUR v čistom, neskôr možné navýšenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz zásielok po SR, regióny BA,DS,TT,NR,KN,MA,SI. Jazdí sa aj v nočných hodinách. Maximálne 15 až 20 vykládok.

Životopis prosíme zaslať výlučne E-mailom na adresu [email protected]
Prosíme, aby nás kontaktovali len uchádzači, ktorí majú ochotu jazdiť aj v noci, prípadne v skorých ranných hodinách. Telefonicky budeme kontaktovať len vybratých záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzačov požadujeme vodičský preukaz sk. B. Skúsenosti s rozvozom vítame.

Spoločnosť MAYER TRANSPORT SK spol. s r.o. je jednou zo 4 dcérskych spoločností MAYER TRANSPORT Group a.s.. Zaoberáme sa medzinárodnou a vnútroštátnou kamiónovou dopravou plachtovými vozidlami. Pôsobíme na trhu od roku 1993. Na Slovensku zamestnávame 80 zamestnancov. Sme rodinná firma a každý zamestnanec je členom našej rodiny. Budeme veľmi radi keď sa pridáte do nášho tímu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2423244  Dátum zverejnenia: 4.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 650 EUR v čistom, neskôr možné navýšenie.