Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kuchar

Mayer & Team s. r. o.

Miesto práce
Hlavné námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
26.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava a varenie jedál podľa receptov a štandardov prevádzky
  • Zodpovednosť za kvalitu a chuť jedál
  • Správa a skladovanie surovín a potravín
  • Starostlivosť o čistotu a poriadok v kuchyni
  • Pravidelná kontrola a údržba kuchynských zariadení a nádobia
  • Spolupráca s ostatnými členmi tímu a manažmentom prevádzky

Typický deň na pracovnej pozícii Kuchar:

  • Ranná príprava surovín a jedál
  • Varenie a servírovanie počas obedňajšej a večernej špičky

Pracovná doba typická pre pozíciu Kuchar:

  • Zmeny v závislosti od prevádzky (ráno, večer, víkendy)

  • Uč sa od najlepšich
  • Zarob si viac! Ponúkame ti atraktívne finančné ohodnotenie a možnosť získavať prémie.

Informácie o výberovom konaní

+421951831134

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2024 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Kaviareň Cafe Mayer v starom meste

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Arsenii Potatuiev
Tel.: +421951831134
E-mail: poslať životopis
ID: 4816231  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.