Kuchár

Mayard s.r.o.

Miesto práce
Námestie Ľ. Štúra 4, Bratislava - Staré Mesto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa nebojíte poctivej práce, poďte pracovať k nám. Náplňou Vašej práce by bolo:
- aktívna pomoc v kuchyni, najmä pri príprave a čistení surovín
- strojové a manuálne umývanie riadu a čistenie zariadení
- pomoc pri výdaji a finišovaní cateringových akcií
- zodpovednosť a dodržiavanie hygienických a technických štandardov

- príjemné a priateľské pracovné prostredie, kde nie je nuda
- strava a nápoje zdarma
- preplatené nadčasy
- flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- úsmev na tvári a príjemné vystupovanie
- chuť učiť sa nové veci a vzdelávať sa
- komunikatívnosť, flexibilita, improvizácia a šikovnosť
- zodpovednosť

Café Opera je priestor, kde sa spája pekárska a cukrárska výroba s výberovou kávou a autentickými slovenskými vínami. Nachádzame sa v centre mesta, hneď vedľa historickej budovy Slovenského národného divadla. Naším poslaním je prinášať zákazníkom lokálne, čerstvé a sezónne produkty s úsmevom a ľudským prístupom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3141035  Dátum zverejnenia: 24.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou