Business development manager / chemický průmysl

MaxProfiles, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Expandující obchodně výrobní společnost, působící v oblasti chemického průmyslu, hledá motivovaného a energického kandidáta, s potenciálem pro růst na pozici leadra obchodního týmu.

Popis pozice:

• obchodní aktivity, vedené v souladu se zvolenou strategií
• vyjednání obchodních podmínek a příprava obchodních smluv
• spolupráce při tvorbě obchodních plánů a odpovědnost za jejich plnění
• zodpovědnost za kompletní průběh zakázky firmou
• monitoring vývoje oboru a požadavků zákazníků, monitoring trhu
• zodpovědnost za profesionální, vhodně volený přístup ke klíčovým zákazníkům
• zajištění kvalitní služby zákazníkům a trvalého růstu jejich spokojenosti
• pravidelný reporting

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabídka:

• prostředí stabilně prosperující společnosti
• možnost osobního růstu a plánovaná kariéra
• motivační mzdové ohodnocení, prostor pro uplatnění vlastního potenciálu
• služební automobil, notebook, mobilní telefon, partnerský přístup, home office
• nástup: možný ihned
• lokalita: pracovní poměr v ČR, působnost SR

Informácie o výberovom konaní

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis v českém jazyce k rukám Judity Pietruchové. Děkujeme Vám za zaslání CV na níže uvedenou e-mailovou adresu. Kontakt: e - mail: [email protected] , GSM: +420 774 999 760.

Budete-li vhodným kandidátem na tuto pozici, budeme Vás do 14 dnů kontaktovat. V opačném případě, zařadíme Vaše CV do aktivní databáze uchazečů o zaměstnání, abychom Vás mohli oslovit s příští vhodnou pracovní nabídkou.

Poskytnutím svých osobních údajů, obsažených v profesním životopisu, případně přiložených materiálech, nám udělujete výslovný souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti MaxProfiles, s.r.o. se sídlem Žitná 1571/49, Praha 1, k účelu nabídky volných pracovních pozic. S Vašimi osobními materiály bude zacházeno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a platné až do jeho odvolání písemnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Expandující obchodně výrobní společnost, působící v oblasti chemického průmyslu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemický, přírodovědný

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadavky:

• vzdělání VŠ/SŠ chemické nebo přírodovědné zaměření, chemická průmyslovka
• praxe v obchodní činnosti pět let
• vyzrálá a charismatická osobnost, s orientací na zákazníka
• týmový hráč, se schopností dosahovat vytyčených cílů
• vysoká úroveň komunikačních, prezentačních a vyjednávacích schopností
• pokročilá znalost AJ – výhodou
• znalost PC – MS Office, PP, CRM, internet
• řidičský průkaz Sk. B – aktivní řidič s praxí
• kandidát s bydlištěm – ideálně západní Slovensko

Očekávané schopnosti:

• přehled, případně schopnost pružně se zorientovat v současných a budoucích trendech a podmínkách trhu s chemickými látkami, v segmentu laboratoře, akademická půda, výzkumné ústavy apod.
• schopnost etablovat mezinárodně úspěšnou společnost na trh SR
• výhledově vést úspěšný obchodní tým, rozvíjet obchodní aktivity

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Recruitmen agency

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1698848  Dátum zverejnenia: 24.3.2014