Architekt - návrhy a projekty drevostavieb

MaxLux, s. r. o. (ModerneDomy.sk)

nám.sv Františka 14, Bratislava - Karlova Ves, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s navrhovaním rodinných domov – ideálne drevodomov? Zaujíma vás navrhovanie drevostavieb? Zvládnete modelovanie v Sketchupe a prípadnú vizualizáciu či prácu v grafických programoch? Viete vyhotoviť stavebno-technickú dokumentáciu a čiastkové projekty domu? Nemáte problém komunikovať s úradmi a dodávateľmi?

Nebojíte sa navrhovať vlastné riešenia alebo alternatívy? Dokážete získať klienta, viesť ho, konzultovať a radiť mu? Baví vás spolupráca s ďalším architektom, projektantom a konštruktérom? Chcete v budúcnosti viesť vlastný tím a zodpovedať za jeho bezproblémové fungovanie? Dokážete sledovať všetky termíny a zodpovedať za ich dodržiavanie?

Okrem flexibilného pracovného času, možnosti práce z domu a ďalších drobných výhod ponúkame prácu v mladom, zapálenom kolektíve, vzelávanie a prax u najskúsenejších v odbore drevostavieb, rýchly rast vďaka množstvu realizácií, peknú kanceláriu v našej pobočke v Karlovej Vsi v Bratislave, ľudský prístup a férové ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Základy

Vodičský preukaz

B

Hľadáme zodpovedného a samostatného člena tímu na ktorého sa môžeme plne spoľahnúť. Chceme patriť medzi najlepších na trhu a tomu musí zodpovedať aj kvalita našich projektov a realizácií. Ak máte chuť učiť sa a pracovať na sebe, nepotrebujete veľkú prax a skúsenosti. Len na vás bude, kam sa u nás prepracujete - možnosti sú takmer neobmedzené ;)

Robíme všetko preto, aby ľudia stavali domy s radosťou! Chceme, aby sa im s týmto životným rozhodnutím a projektom spájali príjemné pocity. Preto staviame iba montované domy! 47-ročné skúsenosti, rýchla výstavba, bezproblémová prevádzka, dlhoročná záruka, dodržaný rozpočet a zodpovedný a ústretový prístup našich ľudí sú dôvody, prečo si nás vybralo už viac ako 23-tisíc klientov. Viac informácií: www.ModerneDomy.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3026036  Dátum zverejnenia: 22.4.2017