Reagujte bez životopisu

bezplatná infolinka

0800 365 801

Nová pracovná príležitosť: Prijmeme kontrolóra so skúsenosťami v testovaní (#p291)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Od 1 250 EUR/mesiac(zákl. mzda 1 250 €/mes.; doch. bonus; bonus za výkon; príplatky)
konzultant
Zuzana Dedičová
+421908400688

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme skúseného a spoľahlivého kontrolóra - testovača, ktorý bude mať na starosti presné testovanie jednotiek a zabezpečí ich požadovanú kvalitu. Ideálny kandidát by mal mať skúsenosti v oblasti kontroly kvality, schopnosť identifikovať a riešiť problémy, a zároveň byť veľmi detailne orientovaný.

Základné úlohy a zodpovednosti:
  • Otestovanie jednotiek podľa stanovených špecifikácií a kritérií kvality
  • Zaznamenávanie výsledkov testov a identifikovaných závad.
  • Nahlásenie zistených problémov a závad výrobnému tímu alebo príslušnému oddeleniu.
  • Prípadné odstránenie jednoduchších závad alebo spolupráca na riešení komplexných problémov.
  • Udržiavanie štandardov kvality a prispievanie k neustálemu zlepšovaniu procesov.

Pracovný režim na dvoch zmenách s celkovým týždenným úväzkom 37,5 hodiny.

Ponúkame nasledovné benefity:
  • Konkurencieschopné platové ohodnotenie 1 250 €/mesiac.
  • Nástupný bonus 1000 €
  • Výkonnostná prémia 50 €/mesiac.
  • Dochádzková prémia 50 €/mesiac.
  • Príplatok poobedná 0,20 €/hodina.
  • Rizikový príplatok 0,80 €/hodina.
  • Príležitosti pre profesijný rast a vývoj.
  • Práca v dynamickom a podporujúcom tíme.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Kontrola, malé opravy a testovanie jednotiek podľa predpísaných postupov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

  • Schopnosť čítať tech. dokumentáciu,
  • Vyhláška 508/2009 Z.z. - § 22.
  • Skúsenosti s pozíciou v oblasti kontroly kvality alebo testovania.
  • Technické znalosti a schopnosti relevantné pre danú oblasť.
  • Vynikajúce analytické a riešiteľské schopnosti.
  • Pozornosť k detailom a schopnosť pracovať samostatne aj v tíme.
  • Výborné komunikačné zručnosti.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4784496  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac